Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Paula Rossi - бела ташна
Paula Rossi - бела ташна
Paula Rossi - бела ташна Paula Rossi - бела ташна Paula Rossi - бела ташна Paula Rossi - бела ташна

Paula Rossi - бела ташна

250 МКД

Бренд: paula rossi

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: tasna bela

0
0

Paula Rossi бела ташна купена во Германија..собира многу во неа и има прегради,внатрешен џеб и од позади уште еден. Има мало оштетување ( слика 4)тоа е на горниот дел , но е одпозади и не е впечатливо. Димензии 44х26 .

Додадено: 6.5.2019 Прегледи: 45

123***

59
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

0