Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova Golema Tasna
Nova Golema Tasna Nova Golema Tasna Nova Golema Tasna Nova Golema Tasna Nova Golema Tasna

Nova Golema Tasna

800 МКД

Бренд: nina luci

Град: Пробиштип

Материјали: eko koza

Ознаки: tasna golema moderna ubava

0
0

Mnogu Ubava" NOVA" Golema Moderena Tasna od Brendot na Nina Luci,Grcki Proizvoditel,Jaka,Cvrsta,Izdrzliva,Vnatre so 3 Pregradi,za Ljubitelite na Golemi Tasni,Sobira List od A4 Format.

Додадено: 8.5.2019 Прегледи: 196

Davidovska123

18
6

Членот го следат

7

Членот ги следи

8