Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Primadonna tasna
Primadonna tasna Primadonna tasna

Primadonna tasna

950 МКД

Бренд: primadonna

Град: Делчево

Материјали: koza

Ознаки: nova

3
0

Nov model, nova kolekcija, kozna, Italijanski brend Primadonna, kvalitetna. Kupena 50e.

Додадено: 14.5.2019 Прегледи: 104

Anence1

10
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0