Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Fiorelli кожна чанта
Fiorelli кожна чанта
Fiorelli кожна чанта Fiorelli кожна чанта Fiorelli кожна чанта

Fiorelli кожна чанта

550 МКД

Бренд: fiorelli

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: чанта

1
0

Fiorelli кожна чанта воопшто не носена.

Додадено: 27.5.2019 Прегледи: 461

lola2203

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1