Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Tashna Miss Sixty Original
Tashna Miss Sixty Original
Tashna Miss Sixty Original Tashna Miss Sixty Original Tashna Miss Sixty Original Tashna Miss Sixty Original Tashna Miss Sixty Original

Tashna Miss Sixty Original

600 МКД

Бренд: miss sixty

Град: Скопје

Материјали: kozha platno

Ознаки: tasna

4
0

Mnogu zacuvana original Miss Sixty canta. Ubava golema, cena povekje od realna. Bez razmeni.

Додадено: 1.7.2019 Прегледи: 191

sandrasaveska

20
1

Членот го следат

42

Членот ги следи

0