Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mona ташничка
Mona ташничка Mona ташничка Mona ташничка

Mona ташничка

1000 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: crna

2
0

Mona црна кожна ташничка. Црвениот дел е крзно . На задната страна малку оштетено крзното-не кожата но кен се приметува кога се носи

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 232

crvenkapa

219
0

Членот го следат

409

Членот ги следи

12