Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mona ташничка
Mona ташничка Mona ташничка Mona ташничка Mona ташничка

Mona ташничка

3200 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: mona

1
0

Mona кожена ташна со змиски принт . Нема оштетувања од блицот има мала промена во бојата на предниот дел

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 249

crvenkapa

219
0

Членот го следат

409

Членот ги следи

12