Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mona ташна
Mona ташна Mona ташна Mona ташна

Mona ташна

3500 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: mona

3
0

Mona ташна сафиано бела кожа. Средна големина, практична и убаво организирана . Без оштетувања

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 144

crvenkapa

218
0

Членот го следат

400

Членот ги следи

12