Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pinko ташна
Pinko ташна Pinko ташна Pinko ташна

Pinko ташна

4800 МКД

Бренд: pinko

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: pinko

2
0

Pinko кожна ташна . Средна големина . Бојата е бејби розе со црни ленти странично. Нема никакви траги од носење . Скапо платена

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 214

crvenkapa

219
0

Членот го следат

409

Членот ги следи

12