Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Mona ташна резевирана
Mona ташна резевирана
Mona ташна резевирана Mona ташна резевирана Mona ташна резевирана

Mona ташна резевирана

ПРОДАДЕНО

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: mona

4
0

Mona кожна црна ташна. Препознатлив класика модел кој не излегува од мода никогаш

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 188

crvenkapa

219
0

Членот го следат

408

Членот ги следи

12