Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Masina za sienje
Masina za sienje

Masina za sienje

4500 МКД

Бренд: toyota

Град: Скопје

Материјали: masina

Ознаки: ne e mnogu koristena

5
0

Продавам машина за шиење. Цена по договор..071 337 911

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 210

Pavloska

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0