Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Тренди чанта
Тренди чанта
Тренди чанта Тренди чанта

Тренди чанта

650 МКД

Бренд: //

Град: Битола

Материјали: пластика еко кожа

Ознаки: ///

7
0

Тренди чанта must have парче за оваа сезона, потполно нова, не е носена ниту еднаш. Платена е повеќе. Доаѓа без марама.

Додадено: 25.7.2019 Прегледи: 206

Shopmycloset

6
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

26