Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ташна Guess
ташна Guess ташна Guess ташна Guess ташна Guess ташна Guess

ташна Guess

3000 МКД

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: ташна ташничка розева чанта guess

8
0

Моделот е crossbody, 17x17x5cm со каивче кое се подесува. Ташната е носена неколку пати по свадби, така што е во одлична состојба (без гребаници и траги од носење!) Бојата е нежна розева со shimmering ефект. Купена 145 евра од Attica во Солун. Без замени!

Додадено: 29.7.2019 Прегледи: 855

NikolovskaA

24
0

Членот го следат

154

Членот ги следи

49