Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tashna
Tashna Tashna

Tashna

199 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: djx

Ознаки: xxh

0
0

Se nosi na ramo, odlichno sochuvana, kren so crveno, sredna golemina, sobira mnogu raboti

Додадено: 14.8.2019 Прегледи: 35

Minininja

71
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

1