Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта црвена чанта со етикета S OLIVER
црвена чанта со етикета S OLIVER
црвена чанта со етикета S OLIVER црвена чанта со етикета S OLIVER црвена чанта со етикета S OLIVER црвена чанта со етикета S OLIVER црвена чанта со етикета S OLIVER

црвена чанта со етикета S OLIVER

1400 МКД

Град: Кратово

Материјали: ...

Ознаки: ...

7
0

- ја купив 40 евра, скроз нова со етикета, оригинал, црвена - доколку ми пишувате за попуст или размена, не враќам на пораките, цената е фиксна - праќам по карго

Додадено: 15.8.2019 Прегледи: 329

Zaki111

140
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

3