Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Chanta
Chanta Chanta

Chanta

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: sharena skaj

4
0

Kombinacija roze, sino, sivo i kafeno. Nosena nekolku pati.

Додадено: 25.8.2019 Прегледи: 371

JasminaBojkov

28
1

Членот го следат

25

Членот ги следи

13