Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Lacoste tote bag-multicolor
Lacoste tote bag-multicolor
Lacoste tote bag-multicolor Lacoste tote bag-multicolor Lacoste tote bag-multicolor Lacoste tote bag-multicolor Lacoste tote bag-multicolor

Lacoste tote bag-multicolor

1500 МКД

Бренд: lacoste

Град: Скопје

Материјали: koza,pvc

Ознаки: multicolor,lacoste

0
0

Mala torbicka original Lacoste.Rackite se teget i prava koža,a torbata e od pvc-mnogu cvrst materijal tipicen za ovoj brend. Vo tri boi moze da se kombinira na sve. Vrven kvalitet,samata cena kazuva.Malce nosena,skoro kako nova e.

Додадено: 3.9.2019 Прегледи: 313

Anita555

64
1

Членот го следат

139

Членот ги следи

0