Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта НОВА КАФЕНА ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПОПУСТ!!!
НОВА КАФЕНА ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПОПУСТ!!!
НОВА КАФЕНА ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПОПУСТ!!! НОВА КАФЕНА ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПОПУСТ!!! НОВА КАФЕНА ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПОПУСТ!!! НОВА КАФЕНА ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПОПУСТ!!!

НОВА КАФЕНА ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПОПУСТ!!!

ПРОДАДЕНО

Бренд: дуки дасо

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: убава елегантна

11
0

НОВА, некористена тренди кафена чанта, купена од Дуки Дасо за многу повисока цена. Ја продавам бидејќи имам многу чанти

Додадено: 9.9.2019 Прегледи: 578

AnnaRoss17

33
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

25