Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova Zara tasna
Nova Zara tasna Nova Zara tasna Nova Zara tasna Nova Zara tasna

Nova Zara tasna

350 МКД

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: fauxfur

Ознаки: tasna krzno zara crna

19
0

Nova zara tasna, nosena samo ednas. Mnogu e kvalitetna, krznena i e odlicna za dnevni i vecerni kombinacii.

Додадено: 30.9.2019 Прегледи: 696

fashionkilla

19
0

Членот го следат

108

Членот ги следи

39