Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чанти
Чанти Чанти Чанти Чанти

Чанти

ПРОДАДЕНО

Бренд: duki daso

Град: Битола

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

4
0

Првата(сино со бело) и третата (розева) се на Дуки Дасо. Сите три модели се зачувани, имаат долга рачка и средна големина. Една - 100 ден. **Розевата е продадена**

Додадено: 11.10.2019 Прегледи: 509

Caiabt

67
0

Членот го следат

131

Членот ги следи

0