Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Carpisa canta
Carpisa canta

Carpisa canta

850 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

6
0

Nova Carpisa canta kupena proletta od rim.. Cantata se prilagoduva na dva nacini posirok i potesen model.. So nea odi i dolga racka.. Bez razmeni

Додадено: 17.10.2019 Прегледи: 305

Peperutkaxx

30
2

Членот го следат

60

Членот ги следи

18