Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Нова кожна чанта
Нова кожна чанта
Нова кожна чанта Нова кожна чанта

Нова кожна чанта

600 МКД

Бренд: louis vuitton

Град: Скопје

Материјали: ткаенина кожа

Ознаки: ташна бренд торба тренд чанта

5
0

Ташната е купена пред 1 месец, но не ми е практична и затоа ја продавам. Сум ја носела два три пати и како нова е. Не е оргинал, но многу добра копија е на оригиналот...❤️

Додадено: 30.10.2019 Прегледи: 445

Deana_V.

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1