Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Tote medium bag-by Lacoste
Tote medium bag-by Lacoste
Tote medium bag-by Lacoste Tote medium bag-by Lacoste Tote medium bag-by Lacoste Tote medium bag-by Lacoste Tote medium bag-by Lacoste

Tote medium bag-by Lacoste

1400 МКД

Бренд: lacoste

Град: Скопје

Материјали: nez.

Ознаки: tote,lacoste

6
0

Sredna golemina,se zatvara so patent.Rackite se kozni-teget,a tasnata e od visoko kvaliteten polypropylene material-rezeda bela.Nosena 2-3 pati,bukvalno kako nova. Original. Cenite gi imate na poslednata slika. *Cena fiksna ocigledno posto e platena 8000den i ne se razmenuvam*

Додадено: 4.11.2019 Прегледи: 261

Anita555

64
1

Членот го следат

141

Членот ги следи

0