Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
НОВ РАНЕЦ :)))
НОВ РАНЕЦ :))) НОВ РАНЕЦ :))) НОВ РАНЕЦ :))) НОВ РАНЕЦ :))) НОВ РАНЕЦ :)))

НОВ РАНЕЦ :)))

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: hippie

4
0

Ново преубаво ранче средна големина! Добиено на подарок, веќе имам слично. Прекрасни пастелни бои и шари. Има повеќе прегради и џебови, собира доста ствари. Сликите се кажуваат, пресладок е!

Додадено: 8.11.2019 Прегледи: 147

NenaMj

88
0

Членот го следат

76

Членот ги следи

27