Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта НОВА БОРДО ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!
НОВА БОРДО ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!
НОВА БОРДО ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПО ЕКСТРА ЦЕНА!! НОВА БОРДО ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПО ЕКСТРА ЦЕНА!! НОВА БОРДО ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПО ЕКСТРА ЦЕНА!! НОВА БОРДО ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!

НОВА БОРДО ЧАНТА ДУКИ ДАСО ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!

400 МКД

Бренд: дуки дасо

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: убава елегантна голема

4
0

НОВА, елегантна, голема чанта ДУКИ ДАСО погодна за секаков тип прилики и многу практична. Не е употребувана, ја продавам бидејќи имам многу чанти и за многу пониска цена од онаа по која ја купив

Додадено: 17.12.2019 Прегледи: 254

AnnaRoss17

33
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

25