Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова чанта
Нова чанта Нова чанта Нова чанта Нова чанта Нова чанта

Нова чанта

300 МКД

Бренд: хх

Град: Битола

Материјали: еко кожа

Ознаки: чанта

5
0

Чантата ја купив во Турција пред две год.никогаш ја немам носено,така ми стои затоа решив да ја продадам.Без никаква мана е.Димензии 40×29×15

Додадено: 17.12.2019 Прегледи: 275

Izeirijeta

40
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

2