Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Kenzo брендирани ташни НОВИ!!
Kenzo брендирани ташни НОВИ!!
Kenzo брендирани ташни НОВИ!! Kenzo брендирани ташни НОВИ!! Kenzo брендирани ташни НОВИ!! Kenzo брендирани ташни НОВИ!! Kenzo брендирани ташни НОВИ!!

Kenzo брендирани ташни НОВИ!!

500 МКД

Бренд: kenzo

Град: Битола

Материјали: еко кожа

Ознаки: новчаник ташна kenzo

4
0

Прекрасна колекција ташни со потпис од Kenzo Takada, ташните се нови малечката ташна ја имам носено еднаш, големата и новчаникот не се носени воопшто. Новчаник 500 ден. Мала ташна 800 ден.(ПРОДАДЕНА) Голема ташна 1400 ден. Цена на комплет 2500 ден. + подарок марама исто дизајнирана од Kenzo

Додадено: 21.1.2020 Прегледи: 462

Shopmycloset

9
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

46