Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта ⬇️⬇️⬇️ Оригинал Guess чанта ⬇️⬇️⬇️ 5000ден. ⬇️⬇️⬇️
⬇️⬇️⬇️ Оригинал Guess чанта ⬇️⬇️⬇️ 5000ден. ⬇️⬇️⬇️
⬇️⬇️⬇️ Оригинал Guess чанта ⬇️⬇️⬇️ 5000ден. ⬇️⬇️⬇️ ⬇️⬇️⬇️ Оригинал Guess чанта ⬇️⬇️⬇️ 5000ден. ⬇️⬇️⬇️

⬇️⬇️⬇️ Оригинал Guess чанта ⬇️⬇️⬇️ 5000ден. ⬇️⬇️⬇️

6000 МКД

Бренд: guess

Град: Кичево

Материјали: кожа

Ознаки: чанта guess

6
0

Нова, оригинал кожна чанта Guess. **Доколку сакате повеќе фотографии можете слободно да ми пишете** Купена е 350€ од Фиренца.

Додадено: 26.2.2020 Прегледи: 400

Foxycat

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

19