Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova tasna
Nova tasna Nova tasna Nova tasna

Nova tasna

1800 МКД

Бренд: guess

Град: Битола

Материјали: koza

Ознаки: tasna canta

4
0

Nova tasna..polnezot seuste stoi vnatre. Soliden kvalitet, kupena za 2 200 denari.

Додадено: 13.3.2020 Прегледи: 357

artur1

2
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

2