Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Ташна голема Со мини маус
Ташна голема Со мини маус
Ташна голема Со мини маус Ташна голема Со мини маус Ташна голема Со мини маус Ташна голема Со мини маус

Ташна голема Со мини маус

150 МКД

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: текстил

Ознаки: текстил

0
0

Ташна голема, сива боја, практична, од Terranova, носена 4/5 пати, од внатре поставена и малку потскината поставата. За дополнителни информации пишете ми.

Додадено: 20.3.2020 Прегледи: 36

Jana45

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4