Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна Ташна Ташна

Ташна

350 МКД

Бренд: busquets

Град: Скопје

Материјали: текстил

Ознаки: платно текстил

0
0

Неносена, прекрасна ташна, купена од Алби, од брендот Busquets

Додадено: 20.3.2020 Прегледи: 25

Jana45

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4