Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна Ташна Ташна

Ташна

400 МКД

Бренд: busquets

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: платно

0
0

Прекрасна школска ташна, неносена, голема, сина боја со цвеќиња.

Додадено: 20.3.2020 Прегледи: 25

Jana45

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4