Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна
Ташна Ташна Ташна Ташна

Ташна

200 МКД

Бренд: ташна

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: платно

0
0

Мала ташна, носена 2/3 пати, прекрасна и компактна.

Додадено: 20.3.2020 Прегледи: 18

Jana45

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4