Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ташна
ташна ташна ташна ташна

ташна

150 МКД

Бренд: ташна

Град: Скопје

Материјали: ташна

Ознаки: ташна

0
0

Сива мала ташна, со знаме, симулира кожа материјалот, од внатре поставена, носена 1 пат.

Додадено: 20.3.2020 Прегледи: 15

Jana45

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4