Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Guess NOVA tasna!!
Guess NOVA tasna!! Guess NOVA tasna!! Guess NOVA tasna!! Guess NOVA tasna!!

Guess NOVA tasna!!

3500 МКД

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: guess

Ознаки: guess

2
0

Skroz nova guess tasna so etiketa kesi, kozna ja prodavam bidejki mi e golema,preferiram pomali tasni Kupena 140€, krem boja :) Namalena od 4.000

Додадено: 21.3.2020 Прегледи: 96

okimela

30
2

Членот го следат

64

Членот ги следи

0