Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Ранец бојена чанта
бојена чанта
бојена чанта бојена чанта бојена чанта бојена чанта

бојена чанта

350 МКД

Град: Тетово

Материјали: каиш јун

Ознаки: чанта

1
0

чанта ранец од јун со бои, лесна ташна. има оптета, едно копче е расипано.

Додадено: 23.3.2020 Прегледи: 38

MadamDejavu

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

4