Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Guess ORIGINAL NOVA
Guess ORIGINAL NOVA Guess ORIGINAL NOVA Guess ORIGINAL NOVA Guess ORIGINAL NOVA Guess ORIGINAL NOVA

Guess ORIGINAL NOVA

ПРОДАДЕНО

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: metal platno eco-kozha

Ознаки: tasna canta guess

7
0

Guess LANDON TOTE BAG kolekcija 2019. Kupena od FASHION AND FRIENDS. Spakuvana vo originalna torba, hartija i kesa. Dimenzii: 40x27x13,5 cm. Boja crvena. Bez razmeni. Popust moze. Prakjam kargo. Slikite se od tashnata. Za povekje pisete mi vo inbox.

Додадено: 2.4.2020 Прегледи: 324

sandrasaveska

31
1

Членот го следат

53

Членот ги следи

0