Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

NamalenoNova Bata tasna
NamalenoNova Bata tasna NamalenoNova Bata tasna NamalenoNova Bata tasna NamalenoNova Bata tasna NamalenoNova Bata tasna

NamalenoNova Bata tasna

500 МКД

Бренд: bata

Град: Скопје

Материјали: pvc, zlatno mat

Ознаки: bata

Додадено: 2.5.2020

Прегледи: 453

10

Nova moderna torbicka, brend original Bata, kupena vo Praga, neraspakovana. Zlatno mat boja so dolga racka, i kafeavi paspuli, cvrst tvrd dizajn. Kako prakticen neophoden dodatok i za sportski i sveceni prigodi.

DusicaMilicevic

10
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0