Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Replay обрната кожа чанта
Replay обрната кожа чанта
Replay обрната кожа чанта Replay обрната кожа чанта Replay обрната кожа чанта Replay обрната кожа чанта

Replay обрната кожа чанта

600 МКД

Бренд: replay

Град: Куманово

Материјали: кожа

Ознаки: кожа

7
0

Ташна од обрната кожа во сива боја, од брендот Replay. Купена е во Грција 150 евра. Користена е повеќе пати, потребно е да се однесе на хемиско чистење, да се освежи кожата, затоа е и ниската цена. Димензија 50х30см, нема опција за на рамо, рачна ташна е.

Додадено: 14.5.2020 Прегледи: 261

Gagilina

43
0

Членот го следат

81

Членот ги следи

4