Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта GUESS ORIGINAL namalena 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣
GUESS ORIGINAL namalena 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣
GUESS ORIGINAL namalena 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ GUESS ORIGINAL namalena 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣

GUESS ORIGINAL namalena 2️⃣0️⃣0️⃣0️⃣

2000 МКД

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: platno eko-kozha

Ознаки: guess

7
0

Original tashna GUESS. Nosena zacuvana bez mani. Bez razmena. Prakjam po kargo.

Додадено: 20.5.2020 Прегледи: 242

sandrasaveska

31
1

Членот го следат

53

Членот ги следи

0