Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna
Tasna Tasna Tasna

Tasna

400 МКД

Бренд: dukidaso

Град: Скопје

Материјали: kozna

Ознаки: tasna dukidaso

1
0

Tasna Dukidaso nova2-3 pati nosena. Ja prodavam bidejki ne ja nosam povekje.

Додадено: 21.5.2020 Прегледи: 44

heart5

3
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

5