Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ташна accesorize
Ташна accesorize Ташна accesorize Ташна accesorize Ташна accesorize Ташна accesorize

Ташна accesorize

500 МКД

Бренд: accesorize

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: accesorize ташна зелена

3
0

Ташна од аccesorize. Преубава летна зелена боја. Може да се носи на рамо и во рака, каишот може да се вади. Доста пространа, внатрешноста е со 2 прегради. Димензии: Висина 25 cm Должина 33 cm Ширина 14,5 cm

Додадено: 22.5.2020 Прегледи: 139

ccoture

11
0

Членот го следат

64

Членот ги следи

35