Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Лаптоп Tashna za laptop(moze i obicna)
Tashna za laptop(moze i obicna)
Tashna za laptop(moze i obicna) Tashna za laptop(moze i obicna) Tashna za laptop(moze i obicna)

Tashna za laptop(moze i obicna)

500 МКД

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: lakovana

Ознаки: xxxxxxx

0
0

Tashna so mnogu pregradi moze i za laptop ima racka za prekoramo a moze i so racki da se nosi,cisto nova nenosena platena mn skapo,lakovana 500den.

Додадено: 23.5.2020 Прегледи: 28

shashavimisha

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

26