Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plik
Plik Plik Plik Plik

Plik

400 МКД

Град: Битола

Материјали: **

Ознаки: **

0
0

Лакована црн плик, со декорација - панделка. Има сиџирче за носење преку рамо. Димензии должина 23 висина 12 Без размени

Додадено: 23.5.2020 Прегледи: 25

btmaja12345

41
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

3