Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Нова летна ташна
Нова летна ташна
Нова летна ташна Нова летна ташна

Нова летна ташна

600 МКД

Бренд: oriflame

Град: Прилеп

Материјали: vv

Ознаки: tasna canta novo nova

7
0

Сосема нова летна ташна од Орифлеим. Убава за комбинации за во лето. Ја давам по пониска цена бидејќи имам многу ташни Размена не ❗

Додадено: 4.7.2020 Прегледи: 146

zokipoki

92
0

Членот го следат

127

Членот ги следи

543