Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта НОВА КРЕМ ЧАНТА ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!
НОВА КРЕМ ЧАНТА ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!
НОВА КРЕМ ЧАНТА ПО ЕКСТРА ЦЕНА!! НОВА КРЕМ ЧАНТА ПО ЕКСТРА ЦЕНА!! НОВА КРЕМ ЧАНТА ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!

НОВА КРЕМ ЧАНТА ПО ЕКСТРА ЦЕНА!!

500 МКД

Бренд: дуки дасо

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: убава елегантна тренди

1
0

Елегантна, тренди, голема крем двојна чанта, неносена и по екстра пониска цена од онаа по која ја купив. Сивиот внатрешен дел од чантата се вади и може да се користи како посебна чанта.

Додадено: 13.7.2020 Прегледи: 125

AnnaRoss17

33
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

25