Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Чанта Чанта МОНА-Canta MONA
Чанта МОНА-Canta MONA
Чанта МОНА-Canta MONA Чанта МОНА-Canta MONA Чанта МОНА-Canta MONA Чанта МОНА-Canta MONA

Чанта МОНА-Canta MONA

3000 МКД

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: leather; mona;

2
0

Се продава чанта MONA, која што е купена од Скопје Сити Мол, по цена од 6990 денари. Ташната е доста просторна и практична. Не е носена многу, бидејќи моделот за мене е преголем и бојата е специфична. Ја продавам по цена од 4500 денари. Чантата е сочувана, се гледа по сликите од рачките, и редовно одржувана. Цената е фиксна, а доколку некој има дополнителни прашања, слободно нека ме исконтактира во порака :)

Додадено: 14.7.2020 Прегледи: 531

Angelalala

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0