Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црна чанта
Црна чанта Црна чанта

Црна чанта

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: ххј

Ознаки: tasna mala canta

1
0

Tasnickata e kratko nosena i zacuvana. Ima 3 pregradi, kratko remce i dolgo sindzirce za preku ramo. Materijalot e odlicen, za povekje sliki pisete mi inbox

Додадено: 8.9.2020 Прегледи: 78

moon2255

5
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

8