Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Бубреже Power Point Expert Potreben
Power Point Expert Potreben
Power Point Expert Potreben

Power Point Expert Potreben

1 МКД

Бренд: ...

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: ...

0
0

Oglasot ne e za tuka no Potreben e covek sto znae i e obucen za vo PowerPoint da dopravi prezentacija so efekti so animacii so se,ke bide platen kolku treba! Ako znaete nekogo slobodno neka me kontaktira na 071380736

Додадено: 10.9.2020 Прегледи: 115

DaniAnd17

50
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

61