Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Торби и чанти Рачна Голема чанта
Голема чанта
Голема чанта Голема чанта Голема чанта Голема чанта

Голема чанта

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: вештачка кожа

Ознаки: кафеава ташна animal нова print

15
1

Голема чанта. Маслинесто зелена боја која понекогаш изгледа кафеава. По рабовите некој вид animal print. Два патента со две прегради и внатрешен џеб. Уште еден џеб со патент на задната страна. Светло-жолта тока на предната страна во форма на ланец со игла. Купена е во Грција.

Додадено: 14.5.2012 Прегледи: 2523

Marta2012

0
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0